SON DAKİKA

Anasayfa > Örgü Modelleri > Şişle örülen erkek bebek yelekleri

Şişle örülen erkek bebek yelekleri

Önceki yazı dizimizde tığ işi erkek bebek modellerini ele aldık. Bu yazımızda ise şişle örülen erkek bebek yelek modellerini ele alacağız. Bebekleriniz için şişlerle örebileceğiniz yelek modelleriyle  küçük meleklerinizi mutlu edebilirsiniz. Şık erkek bebek yeleklerini, oğlunuza, gömleğin üstüne giydirerek şirinliklerine şirinlik katacaksınız. İşte size şişle örülen erkek bebek yelek örnekleri:

 

Bu, şişle örülen erkek bebek yeleğimiz, bebeğinize rahatlıkla giydirebileceğiniz ve dikişsiz kullanılan bir modeldir. Düğmesinin açılmış modeli de aşağıdaki gibidir:

Bu şişle örülen erkek bebek yeleği modeli de harika bir modeldir. Şişle örerken belki zorlanabilirsiniz. Ama oğlunuza, siyah bir gömlek ya da kırmızı bir gömlekle kombine ederek giydirirseniz şirinliğine şirinlik katarsınız.

Yeleğin rengini isteğe göre beyaz, mavi, mor, kırmızı olarak örebilirsiniz. Erkek bebek yelek modeli olarak çok tercih ediliyor.

Bu yeleğimiz de, özellikle oğlunuzun göğsünü tamamen kapattığı için kış şartları ağır geçen illerimizde daha çok tercih edilen erkek süveteridir.

Eviniz de çok fazla yarım kalmış örgü ipleriniz varsa, resimdeki şişle örülen erkek bebek modelini yapabilirsiniz.

Bu erkek bebek süveterinde  boyun kısmına dikkat ediniz. Eğer dar yaparsanız oğlunuzun boynunu sıkabilir.